فعالیت شبکه پولیگان (MATIC) به اعداد رکورد شکنی می رسد،

فعالیت شبکه پولیگان (MATIC) به اعداد رکورد شکنی می رسد،
Polygon (که قبلا Matic Network بود) تمام نقاط عطف را از نظر حساب های فعال و درآمد روزانه شبکه درهم میشکند.


 

Polygon (MATIC)، یکی از کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین بلاک چین های سازگار با EVM، شاهد افزایش بی نظیری در فعالیت خود است. کدام dApp ها مسئول این افزایش هستند؟

فعالیت شبکه Polygon  (MATIC) به 500000 آدرس روزانه چشم دوخته است.

طبق آمار جامعی که توسط محقق Polygon Raphael Signal (@RaphaelSignal در توییتر) به اشتراک گذاشته شده است، تعداد آدرس‌های فعال روزانه در Poygon (MATIC) در هفته اول سال 2022 36 درصد افزایش یافته است.


 

همچنین در روزهای اخیر شاخص های درآمد کل و میانگین هزینه تراکنش بیش از سه برابر شده است. به این ترتیب، یک رکورد جدید در مورد درآمد ثبت می شود.
این افزایش چشمگیر فعالیت Polygon (MATIC) را باید به سرخوشی پیرامون پروتکل های GameFi آن نسبت داد. همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، افزایش محبوبیت پروتکل بازی برای کسب درآمد Sunflower Farmers هزینه های Polygon را تسریع کرد.

 

این بازی به محبوب ترین dApp در تمام سیستم عامل ها تبدیل شد. علاوه بر این، 6 برنامه از 10 برنامه برتر در Polygon (MATIC) از حوزه GameFi هستند.

با کمال تعجب، Sunflower Farmers محبوب ترین بازی در Polygon (MATIC) از نظر کیف پول های داخلی فعال نیست. اکوسیستم توکن TOWER توانست 20 درصد کاربران بیشتری را جذب کند.