برای اولین بار در تاریخ، توسعه دهندگان Dogecoin نقشه راه را برای افزایش پذیرش و کاربردDogecoin منتشر کردند.

برای اولین بار در تاریخ، توسعه دهندگان Dogecoin نقشه راه را  برای افزایش پذیرش و کاربردDogecoin منتشر کردند.
برای شروع، وب سایت Dogecoin.com به طور کامل طراحی مجدد خواهد شد. علاوه بر این، نقشه راه دارای هشت پروژه جدید مرتبط با Dogecoin خواهد بودبیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، توییتی منتشر کرده است که در آن نقشه منتشر شده توسط بنیاد Dogecoin را برای اولین بار در تاریخ خود اعلام کرده است. این سکه در سال 2013 به عنوان شوخی بر سر بیت کوین راه اندازی شد و هرگز نقشه راه نداشت زیرا تا همین اواخر هیچ کس DOGE را جدی نگرفت.

 

طراحی مجدد Dogecoin.com در راه است :

توسعه دهندگان Dogecoin قصد دارند آن را غیرمتمرکز نگه دارند و توسط "شوپان ها به جای حاکمان" هدایت شوند و به ارزی تبدیل شوند که در آینده می تواند در هر گوشه ای از جهان برای پرداخت حتی برای خرید چیزهای بسیار اساسی مانند قهوه استفاده شود. نقشه راه حتی ارز دیناریوس را که در امپراتوری روم در گردش بود را به یاد می آورد - سکه ای که می توانست در هر گوشه ای از امپراتوری خرج شود. با توجه به توسعه دهندگان، این هدف DOGE است: پذیرش و کاربرد بالا.

بنابراین،  برای شروع، وب سایت Dogecoin.com به طور کامل طراحی مجدد خواهد شد. علاوه بر این، نقشه راه دارای هشت پروژه جدید مرتبط با Dogecoin خواهد بود که به آن کمک می کند تا پذیرش آن را پیش ببرد. کاربرد برای Dogecoin Foundation بالاتر از همه است زیرا منجر به پذیرش می شود. نقشه راه ادعا می کند که هر چه Dogecoin بیشتر باشد، سودمندی بیشتر است.

این سند ادعا می کند که جدا از بازسازی سایت Dogecoin.com، هشت پروژه به تدریج محقق خواهد شد و به موفقیت Doge کمک خواهد کرد. از جمله آنها Libdogecoin و GigaWallet خواهد بود.
Libdogecoin یک پیاده سازی کامل از پروتکل های Dogecoin خواهد بود که هر کسی می تواند از آن برای ساخت محصول خود مطابق با Doge استفاده کند. GigaWallet توسعه دهندگان را قادر می سازد تا پرداخت های DOGE را از طریق یک راه حل  API به برنامه های خود اضافه کنند.