متا انتقال استیبل کوین را از طریق واتس اپ آزمایش می کند

متا انتقال استیبل کوین را از طریق واتس اپ آزمایش می کند
این ویژگی از طریق چت کاربر قابل دسترسی خواهد بود، جایی که آنها می توانند مبلغ ارسالی را انتخاب کنند


اپلیکیشن چت متا، واتس‌اپ، از طریق یک برنامه آزمایشی جدید که در ایالات متحده راه‌اندازی شده است، وارد یکپارچه‌سازی رمزارز شده است. به گفته رئیس Novi، Stephane Kasriel و Will Cathcart، رئیس WhatsApp، این برنامه در حال آزمایش یک ویژگی پرداخت کریپتو است که توسط کیف پول شرکت Novi و استیبل کوین Pax Dollars (USDP) پشتیبانی می شود.

همانطور که Stephane Kasriel از طریق حساب شخصی توییتر خود فاش کرد، برنامه پرداخت آزمایشی کریپتو برای تعداد محدودی از افراد در ایالات متحده فعال شده است. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، مستقیماً از برنامه با Novi پول ارسال و دریافت کنند

این ویژگی از طریق چت کاربر قابل دسترسی خواهد بود، جایی که آنها می توانند مبلغ ارسالی را انتخاب کنند. بعداً، نام گیرنده و مبلغ دریافتی را از روی تصویر می‌بینند که ، Novi با یک مدل بدون کارمزد کار می‌کند و به افراد اجازه می‌دهد کارت‌های نقدی خود را متصل کنند.

این فرآیند ارسال وجوه با رمزارز و واتس‌اپ را، حداقل در ایالات متحده، «به آسانی ارسال پیام» می‌سازد. رئیس Novi's در مورد این اعلامیه اظهار نظر کرد: "از زمانی که Novi پایلوت را تنها شش هفته پیش معرفی کردیم، توانستیم آزمایش کنیم و یاد بگیریم که کدام ویژگی‌ها و عملکردها برای افراد مهم‌تر است، و تلاش‌هایمان را روی بهتر کردن آن‌ها متمرکز کنیم."

همانطور که Kasriel ادعا کرد، تیم پشتیبان Novi روی امن و فوری کردن این فرآیند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای سرویس کار کرده است. از این نظر، آنها به اجرای آزمایشی این ویژگی در ایالات متحده در این مرحله اولیه ادامه خواهند داد، اما پس از دریافت بازخورد از کاربران، به دنبال گسترش آن خواهند بود.