شرکت خودروسازی آلمانی اولین کشور اتحادیه اروپا است که از بلاک چین اتریوم در تامین مالی خودروها استفاده می کند

شرکت خودروسازی آلمانی اولین کشور اتحادیه اروپا است که از بلاک چین اتریوم در تامین مالی خودروها استفاده می کند
این اقدام به احتمال زیاد صحنه تأمین مالی خودروهای اروپایی را متحول خواهد کرد و بر زمینه هایی مانند افزایش امنیت و کارایی داده ها تمرکز می کند

 
شرکت شریک مالی صنعت خودرو Auto1 FT اولین شرکت اروپایی است که با استفاده از قراردادهای هوشمند اتریوم ، تامین مالی خرید خودروها را امکان پذیر کرده است.
در بیانیه ای مطبوعاتی ، این شرکت مستقر در آلمان خاطرنشان کرد که این اقدام با هدف از بین بردن تمام اسناد و مدارک برای تسهیل فعالیت اصلی خود در تامین مالی خودرو انجام می شود.
قراردادهای هوشمند در کل چرخه عمر فرآیند تامین مالی مورد استفاده قرار می گیرد. Auto1 FT همچنین به دنبال کاهش هزینه ها و خطاها به دلیل ماهیت ضد دستکاری و افزایش شفافیت فناوری بلاک چین است.

راه حل دیجیتالی ما مزایای بسیار زیادی را برای فروشندگان خودرو به همراه دارد و استانداردهای جدیدی را در صنعت حمل و نقل تعیین می کند. استفاده از قراردادهای هوشمند کل هزینه و اسناد مربوط به تامین مالی خودرو را به حداقل می رساند. افزایش امنیت داده ها در کنار برنامه های سریعتر و ارزان تر ، کارایی بالا را تضمین می کند. اشتباهات یا سردرگمی به لطف بلاک چین عملاً غیرممکن است. "تایمور آندره راشید ، مدیر عامل Auto1 FT گفت.

Auto1 FT راه حل های مناسب تامین مالی دیجیتال را برای بازار خودروهای فرسوده ارائه می دهد و ادغام فناوری بلاک چین تمام جزئیات قراردادی مربوط به خودرو را در یک توافق واحد ارائه می دهد ، در این فرایند برای دیجیتالی شدن کامل فراهم می شود. علاوه بر این ، Auto1 FT سیستمی را توسعه داده است که با ارائه نقدینگی انعطاف پذیر و سریع ، از فروشندگان خودرو پشتیبانی می کند.

انقلابی در صنعت خودرو
این اقدام به احتمال زیاد صحنه تأمین مالی خودروهای اروپایی را متحول خواهد کرد و بر زمینه هایی مانند افزایش امنیت و کارایی داده ها تمرکز می کند. به گفته این شرکت ، آخرین ادغام بلاک چین از جمله مراحل اولیه برای گسترش زنجیره ارزش دیجیتال است.
شایان ذکر است که Auto1 FT در زمینه پذیرش فناوری بلاک چین چیز جدیدی نیست. در ماه ژوئن ، این شرکت اولین شرکت خودروسازی آلمانی بود که اقدام به ارائه نماد امنیتی (STO) کرد. این پیشنهاد با هدف نشانه گذاری اوراق مشارکت با ارزش 4 میلیون یورو انجام شد.