کاردانو با بنیان های تقویت

کاردانو با بنیان های تقویت
کاردانو در حال حاضر تقریباً 2.8 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد


کلید 

  • یک گزارش تحقیق جدید Grayscale استدلال می کند که کاردانو ممکن است نسبت به اتریوم کم ارزش باشد.
  • این گزارش اشاره می کند که معیارهای زنجیره ای کاردانو در 12 ماه گذشته افزایش یافته است.
  • سومین ارز رمزنگاری بزرگ در بازار ، هم در استفاده و هم در پذیرش کاربران افزایش چشمگیری داشته است.

 

 بر اساس گزارش تحقیقی Grayscale ، بزرگترین مدیر دارایی ارزهای دیجیتالی جهان ، Cardano با توجه به رشد برجسته خود در 12 ماه گذشته ، ممکن است کم ارزش باشد.
 

کاردانو رشد را در فراگیری می بیند
گزارش تحقیقی منتشر شده در روز یکشنبه نشان می دهد که چگونه پایه های ارز دیجیتال درجه سوم در سراسر سال گذشته بهبود یافته است.کاردانو به تازگی عملکرد قراردادهای هوشمند را با ارتقاء Alonzo خود راه اندازی کرده و راه را برای شکوفایی برنامه های غیرمتمرکز هموار کرده است. این به روزرسانی باعث ایجاد بلاک چین تحت رهبری چارلز هاسکینسون می شود. یک رقیب مستقیم برای سایر سیستم عامل های قرارداد هوشمند مانند Ethereum ، Solana ، Avalanche و Polkadot است.

بر اساس این گزارش ، کاردانو در حال حاضر ارزش پرداخت بیشتری به ازای هر واحد سرمایه بازار نسبت به رقبای مستقیم خود تسویه می کند و این نشان می دهد که دارایی ممکن است از ارزش کمتری برخوردار باشد. کاردانو در 12 ماه گذشته بیش از 1.6 تریلیون دلار در کل معاملات زنجیره ای تسویه کرده است که حدود 40 درصد کمتر از اتریوم و 50 درصد کمتر از بیت کوین است. سرمایه بازار آن در عین حال تقریباً 80 و90 درصد کمتر از Ethereum و Bitcoin است.

علاوه بر این ، Grayscale خاطرنشان می کند که Cardano همچنین ممکن است نسبت به اتریوم بر اساس ارزش بازار به ازای هر ماه کاربر فعال ، کم ارزش باشد. Cardano در حال حاضر تقریباً 2.8 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد ، در حالی که Ethereum نزدیک به 7 میلیون کاربر دارد. Cardano همچنین ارزش بازار کمتری برای هر کاربر دارد. در این گزارش آمده است:

"ارزش اتریوم برای هر کاربر 55000 دلار و ارزش کاردانو 30،000 دلار است. این ممکن است به این معنا باشد که کاردانو بر اساس این معیار خاص نسبت به بزرگترین شبکه رمزنگاری قابل مقایسه خود ، اتریوم ، ارزش کمتری دارد. "

علاوه بر افزایش پذیرش کاربر، همچنین رشد قابل‌توجهی در استفاده از کاردانو داشته است. این شبکه در حال حاضر بیش از 115000 تراکنش در روز را پردازش می کند که از ابتدای سال 2021 حدود 13 برابر شده است. درآمدهای پرداختی به سهامداران (ADA stakers) که از امنیت شبکه پشتیبانی می کنند به سرعت در حال افزایش است و در مقایسه با سال گذشته حدود 65 برابر افزایش یافته است.
Grayscale همچنین خاطرنشان کرد که ممکن است بازار معیارهای دیگری را مهم بداند و این شبکه هنوز راه زیادی برای ارائه یک اکوسیستم رقابتی DeFi دارد که با رقبای خود رقابت می کند. در حالی که قراردادهای هوشمند از 12 سپتامبر در شبکه اصلی شبکه قرار دارد ، کاربران هنوز برنامه های غیر متمرکز کاملاً کارکردی را نمی بینند زیرا مسائل همزمان مشکلات توسعه مقیاس بزرگ را برای توسعه دهندگان ایجاد کرده است.