اتفاقات بزرگی در راه است: کاردانو قصد دارد در آخر این هفته "برنامه های تعیین کننده صنعت" را اعلام کند

اتفاقات بزرگی در راه است: کاردانو قصد دارد در آخر این هفته "برنامه های تعیین کننده صنعت" را اعلام کند
بزرگترین و هیجان انگیزترین رویدادی است که تاکنون توسط سازمان های توسعه و ارتقاء شبکه بلاک چین کاردانو برگزار شده است.



نشست مورد انتظار کاردانو 2021 که برای 25 تا 26 سپتامبر تعیین شده است ، بزرگترین و هیجان انگیزترین رویدادی است که تاکنون توسط سازمان های توسعه و ارتقاء شبکه بلاک چین کاردانو برگزار شده است.

نکات کلیدی 

  • اجلاس کاردانو 2021 قرار است این آخر هفته به صورت مجازی در شهرهای مختلف برگزار شود.
  • در طی این نشست ، Cardano دستاوردهای خود را  به ارائه می‌گذارد و رویدادهای مهم را نیز اعلام می‌کند .
  • شرکت کنندگان در نشست منتظر رویدادهای مربوط به راه‌حل مقیاس بندی  ۲ Cardano, «هیدرا» هستند.


قالب اجلاس به صورت حضوری و مجازی است و همزمان در شهرهای مختلف آفریقا ، اروپا برگزار می شود و رویدادهای تحت رهبری جامعه ایالات متحده نیز در شش قاره و بیش از 50 کشور جهان برگزار می شود. حضور در این اجلاس همچنین رایگان است و افراد علاقمند با ثبت نام در  وب سایت قادر به شرکت خواهند بود.

در طول اجلاس ، کاردانو قصد دارد "اطلاعیه های تعیین کننده صنعت" را ارائه دهد و همچنین در مورد دستاوردهای که تا کنون داشته است را به نمایش بگذارد. با توجه به قراردادهای هوشمندی که اخیراً توسط این شرکت راه اندازی شده، باعث می‌شود که برنامه های غیر متمرکز بتوانند بر روی بلاک چین اجرا شوند. آنها همچنین آخرین تحولات کاردانو را به نمایش می گذارند ونشست متشکل از شخصیت های سیاسی ، شخصیت های فناوری ، دانشمندان ، دانشگاهیان متخصص در زمینه بلاک چین مییاشد و همچنین رهبران تجاری جهان در این نشست در مورد موضوعاتی چون پایداری ، مقررات ، پذیرش بلاک چین و نحوه توانمندسازی جهان از طریق شبکه کاردانو صحبت خواهند کرد.

به طور خاص ، EMURGO ، بازوی سرمایه گذار کاردانو، اظهار نظرهایی را در مورد "برنامه های کاربردی بلاکچین خلاق برای مشاغل و دولت ها" عنوان می کند ، در حالی که بنیاد Cardano، سازمان غیر انتفاعی که مسئول شرکت در توسعه بلندمدت Cardano است، بر مسیر "Cardano" در جهت ارائه خدمات اجتماعی و اقتصادی به حداقل بخش‌های جهان تمرکز خواهد کرد.

از نظر چارلز هوسکینسون ، بنیانگذار کاردانو و همچنین مدیرعامل IOHK،  این اجلاس شانسی برای نشان دادن شش سال  کار بقیه جهان است در که   " توسعه فشرده و تحقیقات آکادمیک " همسان "  اوج خود رسیده‌است.
کن کداما ، مدیرعامل EMURGO ، که احساسات مشابهی با هوسکینسون دارد ، گفت که این نشست یک مناسبت ویژه میباشد، چزا که امسال شاهد گسترش بلاک چین در زمیته برنامه های غیر متمرکز بودیم.

یکی از جنبه های شرکت کنندگان در اجلاس ، بیانیه رسمی و مباحث پیرامون توسعه راه حل مقیاس بندی لایه 2 Cardano ، Hydra است. IOHK قبلاً اعلام کرده است که استقرار Hydra نقطه عطف بعدی است که شبکه قصد دارد به آن برسد.

به گفته چارلز هوسکینسون ، Hydra در حال توسعه روی هارد فورک آلونزو است. که این کار برای کمک به شبکه برای به حداکثر رساندن توان عملیاتی و به حداقل رساندن تاخیر در حالی که باغث هزینه کم و حتی بدون هزینه بودن شبکه میشود. HYDRA  نیازهای ذخیره سازی را با پردازش تراکنش های خارج از زنجیره برای مجموعه ای از کاربران و استفاده از کل زنجیره اصلی به عنوان لایه حل و فصل امن بسیار کاهش می دهد.