قوانین سایت

قوانین سایت

قوانین وبسایت بارباکوین 
 

 1.  به کارگیری از سرویس ها تارنما ( نام نویسی ـ خرید ـ فروش و...) به‌این مضمون‌ میباشد که مخاطب مقررات را تماماً خوانده ، فهمیده و قبول کرده و در غیر اینصورت، حق استفاده از تجهیزات وبسایت را ندارد.
 2.  این حق برای وب سایت محفوظ میباشد که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبل به مخاطب، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.
 3.  کلیه معاملات انجام گرفته به وسیله مخاطب درست تلقی می گردد. از این رو صیانت از اکانت کاربری، رمز عبور یا این که بقیه داده ها برعهده او بوده و لازم میباشد.
 4.  معاملات ارز های دیجیتال بایستی با دانایی و ارزیابی صورت پذیرد و مسئولیت ضرر و زیان نا آگاهانه از خرید ارز های دیجیتال به عهده خود کاربراست.
 5.  تلاش ما ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود.لیکن در صورت وقوع حادثه‌ای از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر می‌گیریم. در این زمان می‌توانید درخواست بازیابی را بر اساس سوابق معاملاتی ارائه کنید. اما نمی‌توانیم سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را جبران کنیم.
 6.  در صورت وقوع خسارت به سایت، در پرتو فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت می‌تواند بر اساس قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و آیین نامه از خدمات ما کاربرد کنید.
 7.  پس از اعلام موارد تغییر در چارچوب موافقتنامه و ابلاغ به کاربر به هدف قبول موارد تغییر پس از ۷ روز از تاریخ مؤثر اعمال تغییرات مذکور، و عدم واکنش کاربر، موافقنامه‌ی اصلاحی تایید شده از سوی شما مفروض انگاشته خواهد شد. در صورت عدم توافق کاربر با موافقنامه‌ی اخیر، امکان برونرفت کاربر از عضویت به صورت جداگانه نیز هستی خواهد داشت.
 8.  مواردی که در این موافقنامه نمی‌باشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلامی از جانب ما خواهد بود.

 

مدیریت حساب‌ها

مراحل فرایند ایجاد حساب از سوی شما به شرح ذیل است:

 1.  وارد کردن مشخصات شامل ایمیل و رمز
 2.  موافقت کاربر با این موافقنامه
 3.  تکمیل فرآیند ثبت نام
 4.  تأیید مشخصات کاربر از سوی سایت

برای به کارگیری از سرویس های بارباکوین به یک اکانت نیاز میباشد و کاربرموظف به به کار گیری از اکانت ساخت و ساز گردیده از روش وارد کردن داده ها درست است که مخاطب در‌این فرمان نباید از داده ها سایر افراد استفاده کرده یا این که قانون ها و ضوابط مربوطه را نقض کند.
 

تایید نکردن حساب کاربری
 

در موارد ذیل می‌توانیم ایجاد حساب را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم:

 1. چنانچه کاربر به سن قانونی نرسیده (۱۸ سال کامل شمسی)یا از اهلیت قانونی کافی برخوردار نباشید.(مگر با دخالت ولی خاص یا قیم قانونی)
 2.  تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا آدرس پست الکترونیکی.
 3. عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر.
 4.  در صورت عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی برخلاف استانداردهای که توسط سایت اعلام می‌گردد.
   

کاربر می پذیرد که :
 

 1.  منبع و مقصد همه ی ارزهای دیجیتال در تراکنش های وبسایت تماما رسمی و مطابق با مقررات در میان المللی و ضوابط ایران باشند.
 2.  صاحب رسمی وجوه و اکانت هایی میباشد که او در هر پیشنهاد به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای اخذ از آن‌ها استفاده نموده است.
 3.  اطلاعاتی که کاربر در خلال پیشنهاد یا این که نام نویسی در وبسایت وارد نموده است تماما محفوظ خواهد ماند و به هیچ فرد ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با طومار ی قضایی و یا این که درخواست کتبی پلیس فتای جمهوری اسلامی.
 4.  این حق برای بارباکوین محفوظ است که اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از پذیرش از کاربر بخواهد. در این حال تا احراز هویت کامل به عمل نیامده است، عضویت کاربرامکان نخواهد داشت. فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر ازجمله شماره تماس –آدرس – کارت ملی با تصویر آن – کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.. این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار بارباکوین خواهد بود و تارنمای بارباکوین می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند تراکنش هایی که توسط بارباکوین در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز دیجیتال مربوط به تراکنش انجام شده هستند.
 5.  اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود کاربر است و بارباکوین هیچ مسئولیتی راجع به سفارش اتمام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و مایه زیان کاربر شده نمی‌پذیرد.
 6.  بارباکوین صرفا مسئول جابه جایی مقدار مشخص شده در تراکنش(سفارش خرید و فروش ) معین است و هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد.
 7.  کارمزد خدمات بارباکوین ، همانطور که در بخش سفارش و تراکنش با نرخ مشخص نشان داده شده اند دریافت می شود.
 8.  هر گونه کارمزد – کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم بانکی جهت نقل و انتقال پول به کاربر اضافه نماید ، بر عهده ی کاربر خواهد بود و بارباکوین راجع به این گونه هزینه ها ندارد.
 9.  بارباکوین هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده ندارد.