بهترین کیف پول گرم برای مبتدیان

بهترین  کیف پول گرم برای مبتدیان
Exodus علاوه بر گزینه تنظیم خودکار هزینه ای که اطمینان حاصل می کند تراکنش به سرعت انجام می شود ، گزینه ای برای تعیین هزینه های سفارشی برای کاهش هزینه ها دارد.


نوع کیف پول : کیف پول گرم
هزینه خرید: رایگان 
سازگاری سخت افزاری کیف پول : Trezor
مبادله تلفیقی: بله


Exodus یک کیف پول دسکتاپی و موبایل با رابط کاربری بسیار ساده و تعویض داخلی است. یکی از محبوب ترین ویژگی‌های Exodus، امکان مبادله بین تعداد فزاینده ارزهای رمزپایه است. Exodus در حال حاضر امکان تعویض بین بیش از 100 ارز رمزپایه مختلف را فراهم می‌کند.

این کیف پول با سادگی خود برای تازه کارهایی که تازه وارد فضای رمزنگاری می‌شوند عالی است. همچنین پشتیبانی فوق‌العاده‌ای دارد که این ویژگی اساسی برای ورود افراد مبتدی به بازارهای گیج کننده محسوب می‌شود.

گرچه برای مبتدیان بسیار مناسب است، اما یرای کاربران پیشرفته تر ممکن است فاقد برخی ویژگی‌ها باشند. اول، Exodus یک کیف پول منبع بسته است. یعنی  برخلاف اخلاق ایده بیت کوین و بلاکچین است و می‌تواند برخی از نگرانی‌های امنیتی را ایجاد کند زیرا کد آن برای دیدن همه باز نیست. در عوض، کاربران تیم Exodus اطمینان می‌دهند که هیچ حفره‌ای در امنیت کیف پول آن وجود ندارد.

Exodus علاوه بر گزینه تنظیم خودکار هزینه‌ای که اطمینان حاصل می‌کند تراکنش به سرعت انجام می‌شود، گزینه‌ای برای تعیین هزینه‌های سفارشی برای کاهش هزینه‌ها دارد.

نقاط قوت :

  • هزینه‌های معاملاتی قابل برنامه ریزی
  • امنیت بیشتر از اکثر کیف پول‌های گرم
  • امکان شخصی‌سازی "عبارت دانه"


نقاط ضعف :

  • رابط کاربری bare-bone
  • فقط برای بیت کوین کار می‌کند
  • پشتیبانی مشتری وجود ندارد