بهترین کیف پول های بیت کوین

بهترین کیف پول های بیت کوین
در حال حاضر ، شما می توانید کیف پول گرم را به عنوان روشی کمتر مطمئن برای انجام سریع معاملات و کیف پول سرد را به عنوان روشی ایمن تر برای ذخیره سازی برای مدت طولانی تر تصور کنید ، اگرچه ما توصیه می کنیم قبل از انتخاب کیف پول ، این مفاهیم را کاملاً درک کنید .


بهترین کیف پول های بیت کوین

از زمان ظهور بیت کوین در سال 2009، این اولین چیزی است که مردم هنگام ظهور کلمه رمزارز یا بلاکچین در مورد آن فکر می‌کنند. در حالی که ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین بسیار بی ثبات هستند، اما به نظر نمی‌رسد که از بین بروند. از آنجا که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین به حیات خود ادامه می‌دهند یا حتی از نظر ارزش نیز ارزش بالایی دارند، افراد ممکن است به داشتن برخی از آنها علاقه مند شوند، اما درک نحوه ذخیره ایمن بیت کوین بسیار مهم است.

برای جلب نظر افرادی که می‌خواهند با خیال راحت در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، لیستی از بهترین کیف پول و دستگاه های ذخیره سازی بیت کوین را گردآوری کرده‌ایم. برخی از این کیف پول ها دارای ویژگی‌های بیشتری نسبت به بقیه هستند، از جمله توانایی ذخیره ارزهای رمزنگاری شده بیش از بیت کوین و همچنین اقدامات امنیتی اضافی. این لیست ترتیب خاصی ندارد جز این که کیف پول گرم در درجه اول قرارگیرد، اما این به این معنی نیست که کیف پول گرم بهتر است. برای کسب اطلاعات در مورد تفاوت انواع کیف پول خاص، مانند کیف پول سرد و کیف پول گرم، می‌توانید در زیر این لیست اطلاعات دقیق را بررسی کنید.

در حال حاضر، شما می‌توانید کیف پول گرم را به عنوان روشی کمتر مطمئن برای انجام سریع معاملات و کیف پول سرد را به عنوان روشی ایمن‌تر برای ذخیره‌سازی برای مدت طولانی‌تر تصور کنید، اگرچه ما توصیه می‌کنیم قبل از انتخاب کیف پول، این مفاهیم را کاملاً درک کنید.
 

بهترین کیف پول های بیت کوین سال 2021
 

Exodus  : بهترین برای مبتدیان

Electrum : بهترین برای کاربران پیشرفته بیشترعلاقه مند به بیت کوین :

Mycelium : بهترین برای کاربران موبایل

Ledger Nano X: بهترین کیف پول سخت افزاری :

Trezor Model T: بهترین برای تعداد زیادی رمز ارز:

Ledger Nano S : یکی از محبوب ترین کیف پول ها