بیت‌کوین‌ کش (Bitcoin Cash)

بیت‌کوین‌ کش (Bitcoin Cash)
هدف از ایجاد کش، تولید بیت کوین برای پرداختهای روزمره و کوچک است که معامله با آن راحت تر و عملی تر باشدبیت‌کوین‌ کش (Bitcoin Cash)
یکی دیگر از محبوب ترین ارزهای دیجیتال در دنیا، ارز بیت‌کوین کش است. بیت‌کوین کش در سال 2017 میلادی به وجود آمده است. هدف از ایجاد کش، تولید بیت‌کوین برای پرداختهای روزمره و کوچک است که معامله با آن راحت تر و عملی تر باشد. با تغییر در کدهای برنامه نویسی ارز بیت‌کوین، بیت‌کوین کش (Bcash) به وجود آمد و بسیار هم محبوب شد. بیت‌کوین‌کش بر اساس ارزش بازار، جزو 5 ارز دیجیتال برتر در دنیا است. دقیقا مثل بیت‌کوین، بیت‌کوین کش را می‌توان به سرتاسر دنیا فرستاد و با آن معامله کرد.
بیت‌کوین کش، از زیرشاخه های بیت‌کوین به حساب می‌آید که توسط یکی از شرکتهای سازنده سخت افزار ماینینگ بیت‌کوین (استخراج بیت‌کوین) حمایت می‌شود.
اندازه هر بلوک بیت‌کوین کش، بزرگتر از اندازه بلوکهای بیت‌کوین است و این موضوع باعث کاهش هزینه های تراکنش با بیت‌کوین کش و انتقال سریعتر با آن می‌شود. البته ارزش بیت‌کوین از بیت‌کوین کش بیشتر است. بیت‌کوین کش، نوعی پول دیجیتال است که استفاده از آن، ارزان تر از بیت‌کوین تمام می‌شود. استفاده از بیت‌کوین کش و خرید و فروش با آن نیز بسیار راحت بوده و در تمام صرافی های برتر کریپتوکارنسی قابل قبول است.